060 | ZAJÍMAVÝ TYP
PROCHÁZKA Jaroslav (1886 - 1949)
Kombinovaná technika na papíře, 28 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1943, signováno vpravo nahoře Jar. Procházka 43.